0850 888 6186
Para Birimi Seçimi

HakkımızdaRXR Olarak İnsanların daha güvenli bir dünyayı, özgürce gülümsemeyi hak ettiğine inanıyoruz. İnsanlara son teknoloji güvenlik sistemleri ve Akıllı ev ürünleri sunuyoruz. Bunu yaparak daha konforlu, güvenilir bir ortam sağlamayı amaçlıyoruz. Bu, her zaman işimize daha fazla odaklanmamızı ve ürünlerimizi geliştirmemizi sağlayan temel motivasyon kaynağımızdır.

Yaklaşık 15 yıllık sektör tecrübemize birçok mutlu müşterimizin takdirini ve dostluğunu sığdırdık. Bu zaman zarfında ithalatını ve satışını yaptığımız ürünler, Türkiye güvenlik pazarında çok satanlar arasına girdi. Tüm bunlar için Müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Şimdi daha fazla kişinin yüzünü güldürmek için IOT Pazarına Akıllı Ev teknolojileri ve Akıllı Güvenlik Sistemlerine Odaklanmış Olduğumuz RXR markamız ile, daha fazla insana ulaşmayı hedefliyoruz.

Şu anda birçok ürün kategorisini kapsayan RXR Smart Mobil uygulaması üzerinden akıllı ürünlerinizi kontrol edebilirsiniz. Bir sistemle sizlere daha üst düzey bir deneyim yaşatmak için uğraşıyor ve Tüm çalışanlarımız ile yeni ürünler geliştirmeye tüm çabamızla devam ediyoruz.
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.